Buscar
  • De festa en festa

Les Falleres Majors de Federació Junta Fallera de Sagunt 2020 ja tenen les seues Corts d’Honor

Dimarts passat 2 de juliol es van fer públiques, en la reunió de presidents, les integrants de les Corts d’Honor de les Falleres Majors de Federació Junta Fallera de Sagunt 2020, Sandra Ordiñaga i Aitana González, que van quedar conformades de la següent manera:



CORT D’HONOR INFANTIL

- Sector I: Iciar Parra i Domingo (Falla Plaça Rodrigo) - Sector II: Nerea Pérez i García (Falla Els Vents) - Sector III: Miriam Sierra i Asensi (Falla El Tabalet) - Sector IV: Erika Costa i Bellver (Falla Avd. Doctor Palos) - Aportada per FMI: Yaiza Camacho i Baeza (Falla Luis Cendoya) - Aportada per FMI: Noa Mateo i Molina (Falla Vila de Faura)


CORT D’HONOR MAJOR

- Sector I: Mª Jesús Iserte i Sánchez (Falla Eduardo Merello) - Sector II: Rosana Casado i Paul (Falla La Marina) - Sector III: Patricia Holgado i Ortizá (Falla La Vila) - Sector IV: Begoña Martínez i Marín (Falla Mare Nostrum) - Aportada per la FM: Laura Campoy i Ordiñaga (Falla Eduardo Merello) - Aportada per la FM: Ángela Sánchez i Vidal (Falla La Palmereta)


La presentació en societat de les corts d’honor, juntament amb les falleres Majors de Federació Junta Fallera de Sagunt 2020, Sandra Ordiñaga i Montalt i Aitana González i Ruiz, serà el pròxim 13 de juliol en l’acte de nominació que es celebrarà a la Casa de Cultura de Port de Sagunt a les 19.30 h.


Las Falleras Mayores de Federación Junta Fallera de Sagunto 2020 ya tienen sus Cortes de Honor

El pasado martes 2 de julio se hicieron públicas, en la reunión de presidentes, las integrantes de las Cortes de Honor de las Falleras Mayores de Federación Junta Fallera de Sagunto, Sandra Ordiñaga y Aitana González, que quedaron conformadas de la siguiente manera:


CORTE DE HONOR INFANTIL

- Sector I: Iciar Parra Domingo (Falla Plaza Rodrigo) - Sector II: Nerea Pérez García (Falla Els Vents) - Sector III: Miriam Sierra Asensi (Falla El Tabalet) - Sector IV: Erika Costa Bellver (Falla Doctor Palos) - Aportada por FMI: Yaiza Camacho Baeza (Falla Luis Cendoya) - Aportada por FMI: Noa Mateo Molina (Fallas Vila de Faura)


CORTE DE HONOR MAYOR

- Sector I: Mª Jesús Iserte Sánchez (Falla Eduardo Merello) - Sector II: Rosana Casado Paul (Falla La Marina) - Sector III: Patricia Holgado Ortizá (Falla La Vila) - Sector IV: Begoña Martínez Marín (Falla Mare Nostrum) - Aportada per FM: Laura Campoy Ordiñaga (Falla Eduardo Merello) - Aportada per FM: Ángela Sánchez Vidal (Falla La Palmereta)

La presentación en sociedad de las cortes de honor, junto con las falleras Mayores de Federación Junta Fallera de Sagunto 2020, Sandra Ordiñaga Montalt y Aitana González Ruiz, será el próximo 13 de julio en el acto de nominación que se celebrará en la Casa de Cultura de Puerto de Sagunto a las 19.30 h.


Informació: Federació Junta Fallera de Sagunt


#Falles2020 #FallesSagunt #Falles20dfef

© 2012 - 2020 De festa en festa 2.0

Tots els drets reservats. No ens fem responsables de les noticies publicades per els nostres col.laboradors

  • Facebook
  • Twitter
  • Gris Facebook Icono
  • Instagram
  • YouTube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now