Buscar
  • De festa en festa

PRESELECCIONS 2020: Russafa A, Olivereta, Quart de Poblet - Xirivella, Botànic i Poblats al Sud

Continuen les Preseleccions per a Fallera Major i Fallera Major Infantil de València per a les Falles 2020. A continuació te digem quines són les elegides dels Sectors Russafa A, Olivereta, Quart de Poblet - Xirivella, Botànic - La Petxina i Poblats al Sud. Estes se varen celebrar en la nit de dissabte 6 de juliol.

Les candidates que apareixen en les fotos per sectors están posades segons esta publicat



Russafa A

RUSSAFA A

Infantils

  • Martina Ramiro de Diego de la Falla Pintor Salvador Abril - Pere III El Gran

  • Gema Ochoa Artes de la Falla Maties Perelló - Lluis de Santangel


Majors

  • Yasmin Espi Bonaviña de la Falla Tomasos - Carles Cervera

  • Sara Dudek Verdejo de la Falla Pintor Salvador Abril - Peris i Valero



OLIVERETA

Olivereta

Infantils

  • Sara Rivas Climent de la Falla Poeta Alberola - Totana

  • Natalia Ramírez Fernandez de la Falla de La Llum

  • Sara Garcia Martínez de la Falla Alcàsser - Iàtova

Majors

  • Cristina Doncel Pérez de la Falla Quart Extramurs - Velázquez

  • Mireia Muñoz Ferrer de la Falla Santa Cruz de Tenerife

  • Sonia Marco Sales de la Falla Joan Baptista Vives


QUART DE POBLET - XIRIVELLA

Quart de Poblet - Xirivella

Infantils

  • Blanca Chaparro Rabuñal de la Falla Poeta Llorente

  • Sara Buendia Alcocer de la Falla Mestre Serrano - Alacant

  • Nerea Monedero Pérez de la Falla Pius XII - Jaume Roig

Majors

  • Marta Lorente Morales de la Falla Barri Mont de Pietat

  • Rebeca Ferrer Escribano de la Falla Mestre Serrano - Alacant

  • Paula Perez Soria de la Falla Tribunal de les Aigües


BOTÀNIC - LA PETXINA

Botànic - La Petxina

Infantils

  • Rocio Perona Moya de la Falla Borrull - Socors

  • Lola Sahuquillo Moreno de la Falla Palleter - Erudit Orellana

  • Natalia Casanova Carratalá de la Falla Santa Maria Micaela - Martí l´Humà

Majors

  • Laura Gonzalez Quinzaños de la Falla Pérez Galdós - Calixt III

  • Andrea Grau Sirera de la Falla Palleter - Erudit Orellana

  • Noelia Empar Ynat López de la Falla Santa María Micaela - Martí l´ Humà


POBLATS AL SUD

Poblats al Sud

Infantils

  • Sara Rivas Climent de la Falla Poeta Alberola - Totana

  • Natalia Ramírez Fernandez de la Falla de La Llum

  • Sara Garcia Martínez de la Falla Alcàsser - Iàtova

Majors

  • Cristina Doncel Pérez de la Falla Quart Extramurs - Velázquez

  • Mireia Muñoz Ferrer de la Falla Santa Cruz de Tenerife

  • Sonia Marco Sales de la Falla Joan Baptista Vives


Fotografíes: Junta Central Fallera

#Preseleccions2020 #Falles2020 #RussafaA #Olivereta #QuartdePobletXirivella #BotànicLaPetxina #PoblatsalSud #Falles20dfef

© 2012 - 2020 De festa en festa 2.0

Tots els drets reservats. No ens fem responsables de les noticies publicades per els nostres col.laboradors

  • Facebook
  • Twitter
  • Gris Facebook Icono
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest - Círculo Negro
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now